Osuszacze adsorpcyjne Boge


D ostępne w naszej ofercie serie osuszaczy adsorpcji Boge charakteryzują się różnorodnymi właściwościami i funkcjami, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Ich zadaniem jest osuszanie powietrza za pomocą adsorpcji. Mają szerokie zastosowanie w lakiernictwie i przemyśle motoryzacyjnym, w transporcie produktów sypkich, w osuszaniu tworzyw sztucznych, przy sprzęcie pakującym i urządzeniach pomiarowych i wiele innych.


O suszacze adsorpcyjne Boge to zoptymalizowanie poziomu wilgotności powietrza, który jest równoważony przez wzajemne przyciąganie i przyleganie cząsteczek pary wodnej, a także wody do powierzchni ciała stałego.


Właściwości osuszaczy adsorpcyjnych Boge


Dzięki zastosowaniu osuszaczy adsorpcyjnych Boge możemy zagwarantować znaczną redukcję kosztów eksploatacji. Zróżnicowane właściwości i opcje dopasowania pozwalają na zindywidualizowanie urządzenia zgodnie z własnymi potrzebami. Energooszczędne i wydajne urządzenie zapewni stuprocentową satysfakcję. Producent Boge cechuje się wysoką jakością oferowanych produktów, które będą służyły przez lata codziennej eksploatacji.

Nasi specjaliści doradzą koncepcję, która spełni Państwa wymagania. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem cenimy komfort i zadowolenie klienta, dlatego oferujemy kompleksowe doradztwo w naszych filiach zlokalizowanych na terenie Krakowa, Tarnowa i Bielsko-Białej. Szybka instalacja i nieskomplikowany proces serwisowania znacznie ułatwia pracę przy urządzeniach na każdym etapie.