Sprężarki śrubowe olejowe i bezolejowe


S prężarki śrubowe z naszej oferty to gwarancja niezawodności oraz urządzeń o zaawansowanych technologicznie parametrach. Dbając o potrzeby klientów, producent Boge Kompressoren dostosowuje urządzenia do indywidualnych potrzeb, by zapewniały jak najlepszą jakość sprzężonego powietrza. W ofercie mamy sprężarki śrubowe oraz sprężarki śrubowe bezolejowe. Ekonomiczne i w pełni wydajne konstrukcje sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających warunkach.


Z astosowanie na sprzężone powietrze jest bardzo duże zarówno w branży przemysłowej, jak i w branży medycznej i farmaceutycznej, gdzie szczególnie istotne jest wysokiej klasy, czyste powietrze. Gwarantujemy Państwu pomoc techniczną w zakresie wyboru sprzętu, jego montażu oraz w dalszych etapach podczas codziennej eksploatacji. Przykładowe modele sprężarek śrubowych znajdujące się w naszej ofercie to m.in. Boge s24, Boge s29 2, czy też Boge s90. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami z Krakowa, Tarnowa oraz z Bielska-Białej.


Dlaczego warto wybrać sprężarki śrubowe?


Wysoka jakość wykonania pozwala na zachowanie mobilności i łatwości w obsłudze. Producent BOGE wykonuje urządzenia pneumatyczne tak, by ułatwić naprawy i zmniejszyć koszty serwisowania. Dlatego sprężarki mają ograniczoną do minimum ilość części, które są montowane tylko z jednej strony, z łatwym dostępem. Inteligentny układ sterowania i cicha praca zapewniają pracownikom komfortowe warunki eksploatacji.

Sprężarki śrubowe olejowe są wytrzymałe i gotowe do pracy przez całą dobę, dlatego znajdują zastosowanie w wymagających branżach przemysłowych. W przypadku branży, gdzie cenione jest wysokiej jakości sprzężone powietrze, najlepiej sprawdzą się sprężarki śrubowe bezolejowe. Dzięki zastosowaniu filtrów kompatybilnych ze sprzętem skutecznie unikniemy wszystkich emitowanych zanieczyszczeń.