Kiedy wymienić sprężarkę na nową?
13 listopada 2019
Sprężarka a zima – jaki ma wpływ na jej pracę?
16 stycznia 2020
sprężarki śrubowe bezolejowe

Firma Boge specjalizuje się nie tylko w dostarczaniu klientom najwyższej jakości usług, jeżeli chodzi o sprzedaż urządzeń, do których należy zaliczyć sprężarki śrubowe Boge s90 i kompresory powietrza, ale również ich serwisem i montażem.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że bardzo wysoka jakość oraz wydajność urządzeń dostępnych w asortymencie przedsiębiorstwa sprawiły, że z produktów korzysta ponad 150 tysięcy ludzi w 120 państwach na całym świecie. Oczywiście do celów przedsiębiorstwa należy również zaliczyć bardzo niską energochłonność systemów. W ten sposób produkty w żaden sposób nie są obciążeniem dla środowiska naturalnego. Misją firmy jest także maksymalne możliwe zoptymalizowanie potrzeb klientów na całym świecie nie tylko przez efektywną organizację sprzedażową, ale również bardzo rozbudowaną organizację serwisu.

Sprężarki śrubowe olejowe Seria Paintline

Firma Boge może także zaproponować potencjalnym i stałym klientom system służący zarówno do wytwarzania, jak i uzdatniania sprężonego powietrza oraz usuwania kondensatu. Warto mieć świadomość, że rozwiązanie doskonale zda egzamin w rzemiośle oraz przemyśle. Producent zaproponował w jednym zestawie wszystkie potrzebne elementy. W ten prosty sposób wszystkie komponenty będą wydajnie wytwarzały sprężone powietrze, jednocześnie nie generując wysokich kosztów kompletacji urządzeń.

Trzeba również zaznaczyć, że omawiana seria opiera się na sprężarce śrubowej wyposażonej w specjalną funkcję wtrysku oleju w kombinacji z techniką filtracji. Dzięki temu można uzyskać pierwszą klasę w kwestii zanieczyszczeń cząsteczkami stałymi oraz zawartości resztek oleju, a także czwartą klasę, jeżeli chodzi o zawartość wody.

Sprężarki śrubowe olejowe – Seria Ssprężarki śrubowe bezolejowe

Z roku na rok coraz więcej użytkowników i specjalistów jest zdania, że sprężarki śrubowe olejowe serii S wyznaczają nowe standardy, jeżeli chodzi o niezawodność i efektywność w kwestii wytwarzania sprężonego powietrza. Urządzenia omawianej marki wyróżniają się przede wszystkim ogromną funkcjonalnością i wysoką jakością. Produkty są nie tylko i wyłącznie niezawodne, ale również bardzo ciche. Ponadto zostały wykonane przez producenta w taki sposób, by zajmowały jak najmniejszą powierzchnię. W ten prosty sposób sprężarki mogą dostosować się do potrzeb użytkowników. Praktycznie każdy, nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie znaleźć właściwe urządzenie.

Do atutów urządzeń koniecznie trzeba także zaliczyć wydajność i energooszczędność. Produkty z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Sprężarki śrubowe olejowe Seria C

Produkty wyróżniają przede wszystkim wysoka jakość wykonania, a także niezawodność podczas wykonywanej pracy. Jest to możliwe dzięki starannie dobranym materiałom.

Kolejnym atutem urządzeń jest energooszczędność. Ekonomiczne maszyny doskonale zdadzą egzamin w wielu branżach, do których koniecznie trzeba zaliczyć przemysł. Koniecznie trzeba także zaznaczyć, że urządzenia są bardzo ciche, dzięki czemu nie będą w stanie zakłócać spokoju w pomieszczeniach czy budynkach, w których są używane.

Ponadto bardzo szeroki wybór sprężarek poszczególnych serii pozwala zarówno na indywidualne dopasowanie, jak i spełnienie oczekiwań przez użytkowników. Produkty marki charakteryzują się także oszczędną konstrukcją, w ten sposób można je stosować w wielu miejscach.

Oczywiście osoby, które nie są w stanie samodzielnie podjąć odpowiedniej decyzji, mogą bez żadnego problemu skorzystać z porad specjalistów. Sprężarki śrubowe serii C są bardzo doceniane przez użytkowników.